Skup mieszkań i poddaszy

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach sprzedaż nieruchomości to zadanie czasochłonne, często długotrwałe i związane z dużą ilością formalności. Dlatego jednym z naszych celów jest pomoc podmiotom, które zamierzają sprzedać swoją nieruchomość w krótkim czasie, bez konieczności oczekiwania na klienta i korzystania z usług pośredników. W ramach współpracy nabywamy poddasza od wspólnot mieszkaniowych oferując w zamian wyremontowanie dachów czy odrestaurowanie elewacji budynków. Oferta skupu jest zatem kierowana zarówno do wspólnot mieszkaniowych, jak i osób prywatnych oraz firm, które z powodów proceduralnych, sądowych, finansowych, technicznych bądź życiowych potrzebują szybkiego przypływu gotówki. Naszym priorytetem jest sprawne działanie, a nadrzędnym celem – bezpieczeństwo klienta.

Jesteś zainteresowany?

Jesteś zainteresowany kupnem / sprzedażą nieruchomości?
Chcesz zobaczyć mieszkania i lokale?
 
Masz pytania?

Zadzwoń:
+48 793 303 583
+48 501 476 337

Mogą Państwo również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.
Wystarczy wypełnić niezbędne pola i zadać pytania.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Firma Wall Invest zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Formularz kontaktowy

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (e-mail).
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon.
  • Administratorami danych osobowych są Rafał Franz i Dariusz Brauhoff działający jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Wall Invest s.c. (NIP: 6312644733). Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne i niezbędne do skontaktowania się z Tobą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych znajdziesz tutaj
  • Wpisz brakujący element działania, aby wysłać formularz 66 − 61 =