Realizacje

Proces tworzenia danego projektu jest bardzo złożony, wymagający, czasochłonny i angażujący wiele osób. Nasze realizacje pokazują, jak w niebanalny sposób można „tchnąć nowe życie” w zaniedbane i zniszczone przestrzenie mieszkalne. W wybranych realizacjach przeobrażenie powierzchni dokonało się dzięki kompleksowemu działaniu, począwszy od fazy projektowej, przez fazę wykonawczą, aż do finalnego procesu stylizacji wnętrz. Modernizacja lub też całkowita przemiana przestrzeni mieszkalnej zazwyczaj obejmuje zmianę większości jego elementów. Szczególnie w przypadku poddaszy ważne jest połączenie nowoczesności z zachowaniem struktury wnętrza i panującego w danym miejscu klimatu. Wyeksponowanie fragmentów konstrukcyjnych czy pozostawienie istniejących struktur nadają wnętrzu swoistą oryginalność. Proste, nieskomplikowane formy, jasne kolory oraz właściwie podkreślone elementy wystroju z umiejętnie doświetlonymi wnętrzami dobitnie ukazują metamorfozę w najdrobniejszych szczegółach. To dzięki wyrafinowanemu spojrzeniu nieciekawe i niemodne wnętrza zmieniły się w nowoczesne i funkcjonalne.

Mieszkanie to nieodłączna część przestrzeni życiowej, w której przebywamy, pracujemy i wypoczywamy. Chcemy się tu czuć dobrze i bezpiecznie. Jako firma kompleksowo realizująca przedsięwzięcia w branży mieszkaniowej pragniemy, by spełniały się marzenia kolejnych naszych klientów o pięknym mieszkaniu w wyjątkowym miejscu.

 

Jesteś zainteresowany?

Jesteś zainteresowany kupnem / sprzedażą nieruchomości?
Chcesz zobaczyć mieszkania i lokale?
 
Masz pytania?

Zadzwoń:
+48 793 303 583
+48 501 476 337

Mogą Państwo również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.
Wystarczy wypełnić niezbędne pola i zadać pytania.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Firma Wall Invest zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Formularz kontaktowy

 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (e-mail).
 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon.
 • Administratorami danych osobowych są Rafał Franz i Dariusz Brauhoff działający jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Wall Invest s.c. (NIP: 6312644733). Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne i niezbędne do skontaktowania się z Tobą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych znajdziesz tutaj
 • Wpisz brakujący element działania, aby wysłać formularz 61 − = 58

Wybrane realizacje

 • Gliwice, ul. Plebańska – mieszkania 328,17m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Berbeckiego – mieszkanie 80,00 m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Kościuszki – mieszkanie 55,11m2

  Więcej
 • Katowice, ul. Kolibrów – mieszkanie 54,16 m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Długosza 2 – lokal użytkowy 335,74 m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Stalmacha 4 – budynek 941,20 m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Plebańska 11 – budynek 585,57 m2

  Więcej
 • Gliwice, ul. Długosza 2 – budynek 502,15 m2

  Więcej